Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


Úvod » » Makedonie » Vinařská oblat: Povardarje » Vinařství: IMAKO Winery

/ Vinařství: IMAKO Winery

Vinařství IMAKO VINO provozuje koncept dlouhodobě udržitelných zdrojů zajišťující nepřetržitou dodávku kvalitních vín. Vinařství má v držení řadu vinic, ale také udržuje dlouhodobé smlouvy s družstvy, pěstitelem hroznů a jednotlivými zemědělskými producenty. Celková plocha vinic se odhaduje na 650 hektarů.

Vinice se nacházejí ve střední a východní části Makedonie, regionu Povardarie. Tato oblast umožňuje optimální agro-ekologické podmínky k pěstování vinné révy. Klimatické podmínky a neznečištěné prostředí je vhodná kombinace pro pěstování autochtomních odrůd, kvalitních hroznů a prosperujících vinic. Klimatické podmínky jsou více než přijatelné, s průměrným počtem slunečních hodin 2293 hodin a průměrnou teplotou vzduchu mezi 12,4 - 14,8 ° C patří mezi ideální místa pro pěstování révy vinné.